شرکت مهندسی سازگان ارتباط ، پیشرو در زمینه الکترونیک و مخابرات

ایران، تهران

خیابان سهروردی شمالی، خیابان هویزه شرقی، پلاک 40

8:00 تا 20:0

شنبه تا پنج شنبه

درباره سازگان ارتباط

شرکت مهندسی سازگان ارتباط از سال ۱۳۷۰ به عنوان اولین تجربه موفق بخش خصوصی در حوزه مخابرات رادیویی کشور پا به عرصه طراحی و تولید سامانه های پیشرفته الکترونیکی و مخابراتی نهاد. حاصل قریب به سه دهه فعالیت صدها نفر از نخبگان علمی و صنعتی کشور در سازگان ارتباط، طراحی و تولید ده ها سیستم پیشرفته دانش بنیان و بی نیاز سازی کشور از میلیون ها دلار واردات محصولات کشورهای توسعه یافته بوده است.

با توجه به اینکه کیفیت همیشه دغدغه اصلی مدیران شرکت بوده است، به گواه اهل فن سازگان ارتباط همواره به عنوان تولید کننده با کیفیت ترین محصولات مربوطه در کشور شناخته می شود. همچنین خدمات پس از فروش سازگان ارتباط بدون محدودیت در تمام سه دهه اخیر پشتیبان کاربران محصولات خود بوده است.

وجود واحدهای طراحی مختلف در زمینه های اتوماسیون صنعتی، مخابرات رادیویی، دیجیتال، مایکروویو و نرم افزار موجب گردیده هر نوع نیازهای فناورانه مشتریان با نوین ترین دانش و فناوری جهانی پاسخ داده شده و همه محدودیت ها و پیچیدگی های تکنولوژیک برطرف گردند.

واحدهای تولیدی و کنترل کیفیت سازگان ارتباط نیز با استفاده از باکیفیت ترین مواد، قطعات اولیه، تکنولوژی ساخت و نیروی انسانی کارآمد و باتجربه کیفی ترین محصولات را در زمینه تجهیزات مخابراتی و رادیویی، الکترونیکی و اتوماسیون صنعتی در اختیار مشتریان قرار می دهند. کلیه قطعات اولیه سازگان ارتباط توسط خبره ترین کارشناسان قطعات الکترونیک کشور مورد کنترل کیفیت قرار می گیرد و محصولات خروجی نیز با استفاده از مجهزترین و پیشرفته ترین آزمایشگاه های کنترل کیفیت کشور مورد ارزیابی کیفی قرار می گیرند تا رضایت مشتریان فراتر از انتظار آنها فراهم گردد.

همچنین دپارتمان بازرگانی سازگان ارتباط با نزدیک به دو دهه تجربه در تامین کلیه قطعات و تجهیزات الکترونیکی اصل و با کیفیت و بهره مندی از دانش و تجربه خبره ترین کارشناسان قطعات و تجهیزات الکترونیک کشور همواره آماده ارائه خدمات تامین و بازرگانی از معتبرترین فروشندگان و سازندگان دنیا می باشد.

40
+
محصولات دانش بنیان طراحی شده
120
+
همکاران متخصص
28
+
سال تلاش در حوزه علم و فناوری

28 سال تجربه در تولید و تامین قطعات الکترونیکی

شرکت مهندسی سازگان ارتباط با 28 سال تجربه در طراحی، تولید و خدمات پس از فروش در زمینه الکترونیک، مخابرات، اتوماسیون صنعتی و نرم افزار یکی از شرکت های پیشرو فناوری در کشور می باشد. همواره کیفیت و اطمینان مشخصه اصلی محصولات سازگان ارتباط بوده و همواره بر آن بوده تا از الزامات و انتظارات مشتریان فراتر رود.

فعالیت‌های سازگان ارتباط

راهکارهای اسکادای توزیع برق
طراحی و توسعه تجهیزات و راهکارهای اتوماسیون توزیع برق
پشتیبانی و خدمات پس از فروش
کلیه محصولات و خدمات شامل گارانتی 1 تا 5 ساله و خدمات پس از فروش مادام العمر هستند.
طراحی سامانه های الکترونیکی پیشرفته
طراحی و تولید کلیه تجهیزات و سیستم‌های الکترونیکی دیجیتال
نصب، راه اندازی
کلیه محصولات امکان نصب و راه اندازی در محل کاربر را دارند.

 هم اکنون با ما تماس بگیرید ،پاسخگوی شما هستیم.

تماس با ما