ایران، تهران

خیابان سهروردی شمالی، خیابان هویزه شرقی، پلاک 40

8:00 تا 20:0

شنبه تا پنج شنبه

Portfolio-9-850x450

رسام شامل یک موتور گردش کار بومی می باشد که می توان با استفاده از آن ، نقش های مختلفی را در سیستم تعریف کرد و بر اساس آن ها دسترسی های متنوعی را پیاده سازی کرد و در صورتی که فرآیند گردشی باشد گردش فرآیند سیستم ها را اجرا و با توجه به آن ها دسترسی و مجوز های لازم را فعال کرد.

رسام یک سیستم EPM نیز می باشد که تمامی اطلاعات مربوط به اسناد سازمانی را می تواند مدیریت نماید و همچنین دانش سازمانی افراد را جمع آوری کرده و با ارتباط با سیستم کنترل پروژه تمامی موضوعات سازمانی را پیگیری نماید.

رسام یک ERP کامل می باشد که شامل 20 زیر سیستم اصلی است که تمامی فرآیند های تامین تا تولید و فروش و خدمات پس از فروش را به همرا موتور گردش کار و مستندات و دانش سازمانی تا سطح خیلی محرمانه مدیریت می کند همچنین سامانه رسـام کاملا مبتنی بر اساس چارت سازمانی بوده و تمامی دسترسی های این سیستم بر اساس چارت سازمانی وارد شده در ماژول منابع انسانی می باشد و قابل استفاده در تمام شرکت های هلدینگ محور می باشد و مدیریت شرکت ها و سازمان مربوطه می توانند از طریق داشبورد رسام سازمان را کنترل نمایند.

سيستم کارتابلي مبتني بر گردش کار

در فرايند گردش کار، کارهايي که از ماژولهاي مختلف سيستم شروع شده و ادامه مي يابند، با عبور از کارتابل شخصي به کارتابل اشخاص ديگر مسير خود را طي مي کنند و به مرور در هرمرحله تکميل مي شوند.

بیشتر بدانید
سيستم مکاتبات و دبيرخانه

اتوماسيون اداري در اصل شامل سيستم دبيرخانه بعنوان جايگزيني براي روش دستي ثبت و شماره دهي به انواع نامه ها و سيستم مکاتبات درون سازماني و برون سازماني ميباشد.

بیشتر بدانید
سيستم گزارشات

با هرچه بزرگتر شدن سازمانها و و افزايش تعداد قراردادها که خود انواع الحاقيه ها، متممها و صورت وضعيتها را به همراه دارد، دسته بندي و مديريت قراردادها کاري دشوار و هزينه بر خواهد شد.از انجا که هر قرارداد داراي چرخه خاص خود است و بايد اين چرخه با استراتژي مناسب مديريت شود ، بهترين کار استفاده از سيستم مديريت قراردادها مي باشد.

بیشتر بدانید
سيستم قراردادها

با هرچه بزرگتر شدن سازمانها و و افزايش تعداد قراردادها که خود انواع الحاقيه ها، متممها و صورت وضعيتها را به همراه دارد، دسته بندي و مديريت قراردادها کاري دشوار و هزينه بر خواهد شد.از انجا که هر قرارداد داراي چرخه خاص خود است و بايد اين چرخه با استراتژي مناسب مديريت شود ، بهترين کار استفاده از سيستم مديريت قراردادها مي باشد.

بیشتر بدانید
سيستم فروش

همانطور که سيستم خريد و تدارکات از جمله موارد مورد نياز براي حاکميت راهکارهاي جامع بر ورودي سازمانها ميباشد، سيستم فروش نيز رسالت اصلي سازمانها که فروش  و درآمدزايي و ارائه محصولات شرکت به مشتريان مي باشد را تحت کنترل درآورده و گزارشات متنوع مورد نياز را ارائه مي نمايد.اين سيستم ارتباط يکپارچه اي با سيستم هايي مانند توليد ، انبار ، حسابداري و قرارداد دارد و امکان دسترسي آسان به اطلاعات سفارشات فروش و وضعيت مالي طرف تجاري را فراهم مي نمايد.

بیشتر بدانید
سيستم برنامه و بودجه

از اين ماژول بعنوان مرکز فرماندهي و کنترل برنامه ها و بودجه هاي سازماني استفاده شده است. هماهنگي واحدهاي مختلف از جمله فروش و توليد ، تامين مواد مورد نياز توليد ، برنامه ريزي و صدور دستور کار و … از ماموريت هاي واحد برنامه ريزي مي باشد ، و علاوه بر اين تعيين و کنترل بودجه ريالي و تعدادي کليه برنامه ها و تخصيص بودجه ضايعات از طريق سيستم بودجه ريزي فراهم ميشود.با حاکميت سيستم برنامه و بودجه در سازمان مي توان فرآيند برنامه ريزي و بودجه ريزي در سازمان را به سهولت مديريت نمود.

بیشتر بدانید
سیستم مديريت انبار

از سيستمهاي انبارداري بعنوان قلب راهکارهاي يکپارچه نام برده مي شود چراکه مهمترين نقش را در ثبت اطلاعات خريد، فروش، توليد و حتي حق العملها دارد. کاهش سطح موجودي، عادي سازي جريان مواد و جريان توليد و نيز ارائه اطلاعات درست به ديگر ماژولهاي سيستم از مهمترين وظايف اين بخش مي باشد.

بیشتر بدانید
سيستم بازرگاني داخلي و خارجي

تامين به موقع و باکيفيت اقلام و خدمات موردنياز سازمانها از اهميت بسيار بالايي برخوردار است. هدف سيستم تدارکات ، بهينه سازي، ثبت و تسهيل فرايندهاي خريد و از طرفي ديگر بهينه سازي مقدار و قيمت تهيه مواد اوليه بخصوص در هنگام وجود محصولات و اقلام متنوع مي باشد.چابکي و هماهنگي اين حوزه با ديگر بخشهاي سازمان ، کمک شاياني به افزايش سرعت و کيفيت ، تحويل به موقع سفارشات برنامه توليد و انجام درست کارها مي نمايد.

سيستم تدارکات در راستاي مکانيزه نمودن فرآيند خريد و تدارکات از درخواست کالا تا خريد و دريافت و تحويل کالا و ارسال به انبار و صدور سند حسابداري طراحي شده است.

بیشتر بدانید
سیستم مديريت خدمات پس از فروش

باتوجه به نياز سازمانها به خدمات پس از فروش منظم و متمرکز در دنياي امروز، و گستردگي و حجم بالاي محصولات قابل ارائه در سازمانها، پيش بيني، اجرا و پيگيري محصولات و خدمات مورد نياز آنها از نيازهاي اصلي راهکارهاي جامع اطلاعاتي ميباشد.

بیشتر بدانید
سيستم مديريت مالي و حسابداري

هر سازوکار حسابداري بايد اطلاعات موجود درباره معاملات، عمليات مالي و رويدادهاي داراي اثر مالي بر يک مؤسسه را گردآوري و بر حسب پول به عنوان مقياس مشترک اندازه گيري، ثبت و طبقه بندي کند و در نهايت گزار ش هايي را فراهم کند که استفاده کنندگان مختلف بتوانند بر مبناي آن آگاهانه تصميم گيري کنند.

در عملکرد نظارتي سازوکارحسابداري بايد اطلاعاتي فراهم آورد که مديران را در برنامه ريزي و هدايت عمليات و نظارت فعاليت هاي يک مؤسسه ياري رساند.

بیشتر بدانید
سيستم ورود و خروج پرسنل
 • امکان تعريف تقويم کاري هر شرکت
 • ​ مديريت دسترسي ورود و خروج پرسنل به تفکيک واحد
 • امکان تعريف شيفتهاي کاري مختلف با سطح اختصاصي سازي بالا
 • پشتيباني از حالات و قوانين محاسبه اضافه کاري، اضافه کاري روز تعطيل، تاخير و تعجيل و …. با استفاده از پارامتريک کردن نحوه محاسبات
 • در نظر گرفتن محدوديت ساعت براي ثبت مرخصي ساعتي
 • سهولت تاييد/رد مرخصي، ماموريت و … توسط مدير
 • اتصال ماژول حضور و غياب به حقوق و دستمزد
 • پشتيباني از انواع شيفتهاي ساعتي، شناور و …
 • امکان محدود کردن سطح استفاده از مرخصي در يک دوره خاص
 • امکان استفاده از قوانين مختلف ماموريت با استفاده از پارامتريک کردن نحوه محاسبات ساعات ماموريت، اضافه کاري و …
 • امکان ارائه خروجي‌هاي مختلف
بیشتر بدانید
سيستم مديريت پروژه

به مجموعه ابزارها و روش‌ها‌يي که به کمک آنها مي‌توان مجموعه پروژه‌هاي يک شرکت را بصورت يکپارچه و در حوزه‌هاي مختلفي مانند زمان، هزينه، ريسک، کيفيت و محدوده، مديريت نمود متدولوژي مديريت پروژه سازماني اطلاق مي‌گردد.

بیشتر بدانید
سيستم مديريت تسهيلات

در اين سيستم انواع تسهيلات اعطايي به افراد سازمان ميتواند بر اساس يک نوع اعتبار سنجي استاندارد در سازمان که برگرفته از پارامترهايي نظير سابقه کاري، ميزان دريافتي، تعدد سابقه دريافت تسهيلات و ضمانت هاي قابل ارائه ميباشد صورت گرفته و محاسبات ريالي و زماني انواع صندوقها و اقساط در هر لحظه قابل نمايش خواهد بود.

بیشتر بدانید
سيستم حقوق و دستمزد

در اين ماژول ميتوان بر اساس خروجيهاي ماژولهاي حضور و غياب و تسهيلات و نيز ميزان حقوق و دستمزد درنظر گرفته شده براي اشخاص، بطور کاملا اتوماتيک حقوق و دستمزد پرداختني اشخاص را مورد محاسبه قرارداده و فايل خروجي مختص بانک براي تمام افراد سازمان را صادر نمود.

بیشتر بدانید
سيستم مديريت دانش سازماني

مديريت دانش فرايندي است که به سازمانها کمک مي‌کند تا اطلاعات و مهارتهاي مهم را که بعنوان حافظه سازماني محسوب مي‌شود و به طور معمول به صورت سازماندهي نشده وجود دارند، شناسايي، انتخاب، سازماندهي و منتشر نمايند.

بیشتر بدانید
سيستم مديريت کيفيت

ماژول مديريت کيفيت يکي از ماژول‌‌‌‌هاي مهم و پر کاربرد در راهکار سازماني مديريت منابع سيستم مورد نياز شرکت ها مي‌‌‌‌باشد که کليه فعاليت‌‌‌‌هاي حوزه مديريت کيفيت مانند کيفيت مواد ورودي، کيفيت در حين توليد، کيفيت پس از توليد، کيفيت در توزيع و فروش و….. را بصورت دقيق و يکپارچه پوشش مي‌‌‌‌دهد.

بیشتر بدانید
سيستم مديريت ارتباط با مشتريان

مديريت ارتباط با مشتريان ،اصليترين و مهمترين بخش کسب و کار سازمانها مي باشد چرا که ميزان موفقيت يک شرکت ارتباط مستقيمي با توان مديريت روابطش با مشتريان دارد.با کمک سيستم CRM مي توانيد به سادگي روابط خود با مشتري را گسترش داده و با تحليل رفتار مشتري اقدامات مناسب بعدي را برنامه ريزي نماييد.

اين سيستم به شما اين امکان را مي دهد که با ابزارهاي آن در حوزه هاي بازاريابي ، فروش و خدمات پس از فروش ، يک شخص حقيقي يا حقوقي عادي که حتي شما را نمي شناسد را ذره ذره به يک مشتري وفادار تبديل کنيد.

بیشتر بدانید
سيستم مديريت مهندسي محصول

مهندسي محصول به عنوان هسته اوليه ساختارهاي توليدي است.طراحي درخت محصولات ، بهينه سازي مهندسي محصول ، حفظ کليه تغييرات مهندسي و در نهايت هزينه يابي استاندارد محصولات جزء وظايف اصلي مهندسي محصول مي باشدلذا جهت ارائه برنامه ريزي توليد جامع و دقيق لازم است در وهله اول اطلاعات پايه اي مورد نياز توليد که در قالب مهندسي محصول تعريف شده است تامين گردد.لازم به ذکر است در صورتيکه اطلاعات دقيق تري در سيستم هاي تدارکات و فروش موردنياز باشد مي توان با استفاده از اين ماژول و بدون استفاده از سيستم توليد از سيستم هاي مربوطه استفاده نمود.

بیشتر بدانید
سيستم برنامه‌ریزی تولید

در هر سازمان توليدي ، برنامه ريزي توليد به عنوان اصلي ترين موتور محرکه سازمان محسوب مي شود. ماموريت سيستم برنامه ريزي توليد، مديريت سفارشات، ساخت محصولات و بررسي قطعات مورد نياز و صدور درخواست هاي تامين اين قطعات از طريق رزرو از انبار و يا ارسال به تدارکات مي باشد و همچنين برنامه ريزي جهت توليد با در نظر گرفتن ظرفيت هاي در دسترس منابع و ماشين هاي توليدي مي باشد.اجراي درست و به موقع اين موارد نيازمند وجود سيستم جامعي است که بتوان به وسيله آن براساس اطلاعات سازمان ، برنامه ريزي نمود.

بیشتر بدانید
سيستم مديريت خزانه‌داری و نقدينگي

يکي از مسائل مهمي که مديران سازمان ها با آن مواجه هستند تامين نقدينگي و و داشتن دارايي هاي با قدرت نقدشوندگي بالا مي باشد.

سيستم خزانه داري ، امکانات و شرايط لازم جهت مديريت و نظارت بر جريان نقدينگي در سطح سازمان ، بهبود انعطاف پذيري سازمان جهت توسعه کسب و کار موجود و انطباق سريع با نيازهاي مشتريان براي ارائه محصولات و خدمات جديد را فراهم مي سازد.

بیشتر بدانید
سيستم بهای تمام شده

محاسبه بهای تمام شده بر اساس درخت محصول و قیمت سوابق خرید از بازرگانی . تسهیم سر بار های تعیین شده و با استفاده از درخت عملیات برا تعیین هزینه های خدمات و ….

بیشتر بدانید
سيستم مديريت اموال

مديريت دارايي هاي سازمان و جابجايي اموال و تجهیزات بصورت گردشي ومشاهده گردش يک شماره اموال یا تجهیزات در بازه تاريخي مديريت دارايي هاي سازمان و جابجايي اموال بصورت گردشي ومشاهده گردش يک شماره اموال در بازه تاريخي و ارتباط با سیستم بازرگانی و ثبت استهلاک سالیانه اموال

بیشتر بدانید
سيستم اداری و پرسنلی

سیستم اداری و پرسنلی رسـام قابلیت ثبت اطلاعات پایه تمامی کاربران به همراه تصاویر و امضا و سایر پیوست ها را داشته که برای استفاده سایر سیستم های رسـام باید درابتدا این سیستم راه اندازی شود. همچنین سیستم رسـام کاملا مبتنی بر اساس چارت سازمانی بوده و تمامی دسترسی های این سیستم بر اساس چارت سازمانی وارد شده در ماژول منابع انسانی می باشد به همین دلیل ثبت اطلاعات درست کاربران و چارت سازمانی در ماژول اداری و پرسنلی حائز اهمیت می باشد .

بیشتر بدانید

ویژگی‌های اصلی سامانه رسام

 • پشتيباني از سيستم گردش کار در همه ماژول‌ها
 • تعريف گردش کار توسط مدير سيستم و بدون نياز به کد نويسي
 • سيستم کارتابلي مبتني بر گردش کار براي تمامي ماژول ها
 • طراحي سيستم مختص هلدينگها با چارت سازماني چند سطحي
 • ثبت و مديريت اطلاعات کامل کارگزيني پرسنل
 • مديريت ورود و خروج پرسنل با انواع شيفت هاي متفاوت و ثبت انواع مرخصي و ماموريت به صورت گردشي
 • درج حکم حقوقي و محاسبه اتومات حقوق و دستمزد و خروجي بانک و ثبت اسناد حسابداري
 • سيستم کدينگ مشخصه محور مبتني بر استاندارد ناتو
 • مديريت درخت محصول و عمليات و مشخص شدن انواع تامين و فرمول ساخت
 • برنامه ريزي (توليد و تامين و فروش ) و بودجه ريزي تعدادي و ريالي برنامه ها براي کنترل خريد و فروش و رزرو موجودي انبار
 • کنترل موجودي انبار و کنترل سفارشات خريد بر اساس بودجه تعدادي و ريالي ورزرو اتومات انبار و تدارکات بر اساس برنامه ها
 • ثبت اسناد حسابداري از همه سيستمها (خريد ، فروش، انبار،اموال،حقوق و دستمزد) تا 12 سطح بصورت اتوماتيک
 • مديريت و کنترل پروژه بر اساس متدهاي Scrum و PMBOK و ارجاع فعاليت به صورت گردشي در کارتابل نفرات و گزارشات پيشرفت وگزارش کار
 • مديريت دانش و مستندات سازمان، پروژه ها و بخشهاي سازماني (و ارتباط مستقيم با ماژول مديريت پروژه)
 • مديريت کامل چرخه پيش فاکتور تا فاکتور (بازاريابي، لجيتسک، توليد، فروش، خدمات پس از فروش)
 • قابليت رهگيري سريال و سفارشات در تمامي ماژول ها از تامين تا توليد و فروش
 • CRM مديريت شرکت هاي همکار ، مديريت قرارداد هاي فروش و تامين ، فروش ، خدمات پشتيباني و ارائه فاکتور فروش خدمات
 • مديريت دارايي هاي سازمان و جابجايي اموال بصورت گردشي ومشاهده گردش يک شماره اموال در بازه تاريخي
 • محاسبه بهاي تمام شده استاندارد و واقعي
 • داشبورد تامين، توليد، فروش، قرارداد،نقدينگي،حقوق پرسنلي